علی طاهری صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز 021-66592126 info(@)behinesaz.com
کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

فروشگاه اینترنتی بهینه ساز

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

وام کارآمد مسکن

مدیر عامل بانک مسکن با اشاره تلاش این بانک برای افزایش تسهیلات خرید مسکن به 50درصد قیمت یک واحد مسکونی،‌ تأکید کرد که این هدف، نیازمند برنامه‌ریزی طولانی‌مدتی در زمینه تأمین مالی است.
به گزارش Consbank، محمدهاشم بت‌شکن در گفت‌و‌گو با فارس،‌ به این سؤال که آیا می‌توان امیدوار بود میزان تسهیلات مسکن در سال 95 و 96،‌ حدود 70 تا 80درصد قیمت یک واحد مسکونی را شامل شود؟ اینگونه پاسخ داد که مدیران‌ ارشد بانک مسکن در تلاش هستند تا بتوانند همچون سال‌های دهه 70 با پرداخت تسهیلات، پوشش مناسبی به قیمت مسکن بدهند؛ اما فقط بخشی از این موضوع در اختیار مدیران بانک مسکن است و نقش تعیین‌کننده‌تر را متغیرهای کلان‌ اقتصادی ایفا می‌کنند.
 
وی با اشاره به اینکه اگر رشد افسار‌گسیخته قیمت مسکن نبود همین تسهیلات جدید هم‌ می‌توانست حمایت‌گر خوبی برای خرید مسکن باشد، تصریح کرد که رشد نقدینگی و تورم موجب شد که قیمت مسکن در یک سال 80درصد بالا برود و ما در بانک مسکن هرچقدر هم که تلاش کنیم نمی‌توانیم خود را به این تورم برسانیم.
 
بت‌شکن این‌طور ادامه داد که تأمین منابع مالی بخش مسکن، به یک برنامه‌ریزی طولانی‌مدت احتیاج دارد و مهم‌ترین عامل مؤثر در آن ثبات شرایط اقتصادی است. اگر تورم به شکل افسارگسیخته حرکت نکند و شاهد ثبات در اقتصاد باشیم،‌ تسهیلات بانک مسکن و هر بانک دیگری برای خرید خانه مناسب خواهد بود.
 
مدیرعامل بانک مسکن اعلام کرد که ما به طور قطع در تلاش هستیم تا طبق گفته رئیس‌جمهور 50درصد قیمت یک واحد مسکونی با متراژهای 75متر مربع در تهران و 100متر در شهرستان‌ها (برای دهک‌های میانی ‌درآمد) را به صورت تسهیلات در اختیار مردم قرار دهیم. سقف این حمایت‌ها با بررسی شرایط و متغیرهای کلان اقتصادی و متغیرهای اقتصاد مسکن و اقتصاد خانوار معلوم خواهد شد.