علی طاهری صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز 021-66592126 info(@)behinesaz.com
کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

فروشگاه اینترنتی بهینه ساز

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

جزئیات پرداخت تسهیلات بدون بهره مقاوم‌سازی

مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران از پرداخت تسهیلات بدون بهره مقاوم‌سازی با هدف مقاوم‌سازی و مرمت ساختمان‌های موجود در بافت‌های ناکارآمد شهری خبر داد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، محمدسعید ایزدی گفت: تسهیلات مقاوم‌سازی و مرمت ساختمان‌های واقع در محدوده‌های هدف با همکاری دو صندوق کارآفرینی امید و تعاون به مبلغ ۲۰ میلیون تومان ﴿سه ساله و به صورت قرض‌الحسنه﴾ در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: متقاضیان می‌توانند مشخصات لازم را به مدیران ادارات عمران و بهسازی شهری در استان‌های خود ارائه دهند تا این سهمیه را در اختیارشان قرار دهد.

مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران با بیان اینکه تسهیلات مذکور به صورت قرض‌الحسنه با حداقل کارمزد (چهار درصد) در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد، اظهار کرد: معاونت بهسازی و نوسازی شهری ایران با ردیف‌های بودجه‌ای که در اختیار دارد تسهیلاتی را در دو بخش ودیعه مسکن و نوسازی و مرمت ارائه می‌دهد اما امسال تنها ۳۰ میلیارد ریال اختصاص یافت که مبلغ کمی است. با این حال این مبلغ را با کمک بانک‌ها چهار برابر و به ۱۲۰ میلیارد ریال افزایش دادیم تا یک سری وام بدون بهره پرداخت شود.