علی طاهری صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز 021-66592126 info(@)behinesaz.com
کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram

صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز

بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

کاغذ دیواری

مسکن جان تازه می‌گیرد!

سیر صعودی معاملات مسکن در اواخر تابستان سال جاری و آمارهای جدید خرید‌و‌فروش فعالان این حوزه را به آینده‌ای روشن و شکست رکود در 6 ماه دوم سال امیدوار کرده است.

به گزارش Consbank، افزایش معاملات خرید و اجاره مسکن در شهریورماه سال جاری امید را در دل فعالان این عرصه زنده کرده است. طبق آمارهای ارائه شده در 10 روز نخست شهریورماه تعداد قراردادهای خرید‌و‌فروش در تهران به   6هزار و 42 رسیده و قراردادهای اجاره نیز تا 8هزار و 434 مورد افزایش پیدا کرده است. 
گفتنی است پس از توافق هسته‌ای شرایط صبر و انتظار بر کلیه ابعاد اقتصادی کشور سایه انداخت و مسکن نیز از این قاعده مستثنی نبود. اما امروز بسیاری از فعالان حوزه مسکن معتقدند در 6 ماه دوم سال نشانه‌های خروج رکود از بازار مسکن به وضوح دیده خواهد شد. 
علی‌رغم پیش‌بینی‌های انجام‌شده باید درنظر داشت که خروج رکود از بازار مسکن نیازمند بهبود نسبی در شرایط اقتصادی کشور است. چراکه آمارهای وزارت راه‌و‌شهرسازی نمایانگر بی‌خانه ماندن تعداد کثیری از اقشار کم‌درآمد جامعه است. در عین حال فعالان این عرصه با نگاهی به آمارهای جدید نظراتی خوش‌بینانه به آینده مسکن دارند. 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد