علی طاهری صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز 021-66592126 info(@)behinesaz.com
کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

فروشگاه اینترنتی بهینه ساز

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

وجود 45 هزار واحد مسکونی بدون متقاضی در شهرهای جدید

معاون شهرهای جدید وزارت مسکن و شهرسازی گفت: حدود 40تا 45 هزار واحد بدون متقاضی در شهرهای جدید وجود دارند که هیچ راهکاری برای آن ها ارائه نشده است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، محسن نریمان در خصوص مسکن های مهر ساخته شده در شهرهای جدید طی دولت گذشته اظهار کرد: هرگز فکر نمی کردیم یک باره 100هزار واحد مسکن مهر در شهر پردیس ساخته و این شهر تبدیل به یک کلان شهر شود. این درحالیست که برای تامین زیرساخت ها همچون آب، برق، شبکه های فاضلاب و ساخت مدارس و مساجد و فضاهای گردشگری با مشکل مواجه هستیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر مدیریت 20درصد از مسکن های مهر بر عهده ماست که باید به اتمام برسانیم و 80 درصد دیگر بر عهده نهادهایی همچون بنیاد مسکن و نظایر آن است.

معاون شهرهای جدید وزارت مسکن و شهرسازی با بیان اینکه مسکن های مهر در شهرهای جدید در دولت پیشین بر ما تحمیل شده است، گفت: در گذشته تعدای از مسکن های مهر واگذار شده به مردم بی کیفیت بوده اند که تلاش خواهیم کرد تا مشکلات آن ها را نیز برطرف کنیم.

او با بیان این‌که ارائه تسهیلات ارزان قیمت مهمترین کاری است که می توان انجام داد تا تکمیل این واحدها به پایان برسد گفت: نسل نوین شهرهای جدید در حال طراحی است و بر همین اساس در حال طراحی نسل نو شهرهای جدید در چابهار، جاسک و اطراف اسلویه هستیم.

وی در خصوص مسکن های اجتماعی اظهار کرد: بعد از اتمام ساخت مسکن های مهر، ساخت مسکن اجتماعی آغاز خواهد شد که البته برای اجرای این طرح مطالعات جامعی را انجام خواهیم داد و به صورت شتاب زده نخواهد بود.

نریمان افزود: طی هفته دولت 30هزار واحد مسکن به مردم واگذار شد. علاوه بر آن 10 باب مدرسه تا هفته دولت به بهره برداری می رسد و تا پایان امسال 11 باب مدرسه دیگر که پیشرفت فیزیکی 80تا 90درصد دارند نیز به بهره برداری خواهد رسید.