علی طاهری صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز 021-66592126 info(@)behinesaz.com
کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

فروشگاه اینترنتی بهینه ساز

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

کاهش سفته‌بازی در معاملات به نفع اقتصاد کشور است / آغاز رونق بازار مسکن از سال آینده

مشاور مدیریت و تامین مالی وزارت راه و شهرسازی با اشاره به زمان ورود به دوره رونق بازار مسکن، گفت: واحدهای مسکونی ارزان قیمت و میان قیمت سال آینده وارد دوره رونق می شوند.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، حسین عبده تبریزی مشاور وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بازار با مازاد خانه های لوکس و واحدهای تجاری مواجه است،‌ گفت:‌ امسال اتفاقی برای خانه‌های گران قیمت و واحدهای لوکس در بازار نمی‌افتد و این دو گروه همچنان در رکود باقی می‌مانند.

وی با اشاره به ورود خانه‌های ارزان قیمت و میان قیمت به دوره رونق گفت: پیش بینی می‌شود؛ از سال آینده گروه واحدهای مسکونی ارزان و میان قیمتی با افزایش تقاضا در بازار مواجه شوند که البته این رونق در حد تقاضای مصرف است و نه سفته بازانه.

عبده تبریزی با بیان اینکه خوشبختانه میزان تقاضای سفته بازانه در بازار مسکن در طول دو سال گذشته به شدت کاهش یافته است،‌ ادامه داد: کاهش سفته بازی در معاملات به نفع اقتصاد کشور است و افزایش این نوع از معاملات را رونق نمی‌دانیم.

مشاور وزیر راه و شهرسازی با تاکید با اینکه در بخش تامین خانه های ارزان قیمت برای خانه اولی ها نیاز انباشته در بازار وجود دارد،‌ اظهار کرد: برای پاسخ به این نیاز انباشته باید تا 10 سال آینده؛‌سالانه یک میلیون واحد میان قیمت و ارزان قیمت در سطح کشور ساخته شود.