علی طاهری صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز 021-66592126 info(@)behinesaz.com
کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

فروشگاه اینترنتی بهینه ساز

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

اوراق تسهیلات مسکن در محدوده 660 تا 717 هزار ریال

62 میلیون ورقه بهادار به ارزش 566 میلیارد ریال در جریان معاملات امروز فرابورس ایران معامله شد ضمن آنکه اوراق تسهیلات مسکن در محدوده 660 تا 717 هزار ریال قیمت خورد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، در پایان معاملات 7 مهرماه 1394، 62 میلیون ورقه بهادار خرید و فروش شد و ارزش آن به 566 میلیارد و 730 میلیون ریال رسید.

در روز جاری، معامله 3 میلیون و 860 هزار سهم سرمایه گذاری مسکن تهران بیشترین حجم معاملات روز جاری را به نام خود ثبت کرد این در حالیست که بیشترین ارزش معاملات به میزان 13 میلیارد و 870 میلیون ریال مربوط به سهام شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی بود.

این گزارش حاکیست، سهام معادن مس تکنار، نفت پاسارگاد و سرمایه گذاری مسکن شمال غرب بیشترین افزایش قیمت را در بازار فرابورس تجربه کرد و در سوی دیگر بازار، سهام شرکت های قند شیروان، شمال شرق شاهرود و قند چهارمحال با بیشترین افت قیمت روبرو شدند.

شاخص فرابورس(آیفکس) در جریان معاملات امروز 3.7 واحد افت کرد و در رقم 682.81 متوقف شد علاوه بر این در بازار ابزاهای نوین مالی، بیشترین حجم معاملات(صندوق های قابل معامله) ETF به صندوق سرمایه گذاری اعتماد با خرید و فروش 621 هزار و 350 سهم اختصاص یافت و بیشترین حجم معاملات در بازار اوراق با درآمد ثابت هم مربوط به معامله 17 و 870 هزار ورقه مشارکت رایان سایپا بود.

گفتنی است، در روز جاری، نماد اوراق مشارکت شهرداری کرج با نرخ 21 درصد در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران گشایش یافت و نماد معاملاتی شرکت سرمایه گذاری توسعه وعمران استان کرمان در روز جاری پس از به حد نصاب نرسیدن مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام، بازگشایی شد.