علی طاهری صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز 021-66592126 info(@)behinesaz.com
کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

فروشگاه اینترنتی بهینه ساز

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

مسکن اجتماعی به کمک بازار اجاره آمد

شکل قالب اجرایی مسکن اجتماعی طرح به صورت اجاره است که به نوعی بتوانند این اقشار را در جهت خرید مسکن و حتی پرداخت اجاره توانمند کنند.

به گزارش Consbank، حسین عبده تبریزی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: این طرح به نوعی یک طرح اجتماعی به شمار می‌رود و زمینه ساز کمک برای اقشاری است که توان پرداخت قسط و یا اجاره خود را ندارند.

وی افزود: اجرا کنندگان این طرح نظام تامین اجتماعی کشور است که ترکیبی از دولت، شهرداری‌ها، و خیریه‌ها می‌شود که به نوعی باید پاسخ گوی مسله مسکن اجتماعی برای اقشاری که خود قادر به تامین مسکن و یا تامین مسکن  نیستند.

عبده تبریزی اظهار داشت:‌ شکل قالب اجرایی این طرح به صورت اجاره است که به نوعی بتوانند این اقشار را در جهت خرید مسکن و حتی پرداخت اجاره توانمند کنند.

مشاور مالی وزیر راه و شهرسازی خاطر نشان کرد: بهترین شکل اجرایی این طرح در قالب بحث اجاره است.

بر اساس این گزارش؛ در قالب مسکن اجتماعی ۷۰ هزار واحد مسکونی توسط دولت و ۸۰ هزار واحد دیگر را مراکز خیریه بسازند، یعنی در مجموع سالانه ۱۵۰ هزاره مسکن اجتماعی ساخته شود.

گفتنی است: در قالب مسکن حمایتی نیز ۲۵۰ هزار واحد ساخته می‌شود، همچنین در طرح ساماندهی سکونتگاهاهی غیررسمی نیز ۱۴۰ هزرا واحد ساخته خواهد شد در مجموع وزرات راه برای ساخت ۵۴۰ هزار واحد مسکن هدف‌گذاری شده است.