علی طاهری صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز 021-66592126 info(@)behinesaz.com
کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

فروشگاه اینترنتی بهینه ساز

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

قواعد خرید خانه

در اینجا تعدادی از پیشنهادهای مشاوران املاک برای انتخاب خانه را معرفی می کنیم. این پیشنهادها را با هم می خوانیم:

پیشنهاد ۱: هرگز در خرید خانه عجله نکنید. خرید خانه آسانتر از فروش آن است. خودتان را تحت فشار قرار ندهید. خونسرد باشید. هیجان زده نشوید. مطمئن شوید که اطلاعات کافی برای تصمیم گیری آگاهانه را دارید.

پیشنهاد ۲: خانه ها و امکانات به روزی را انتخاب کنید که برخلاف خانه های عجیب و غیرعادی، تقاضا و جذابیت گسترده ای دارند.

پیشنهاد ۳: خرید خانه یک فرآیند حذفی است. لیست دلخواه شما باید نیازها و خواسته های شما را در بر داشته باشد. جستجوی خود را برای خرید یک خانه با فکر باز آغاز کنید. بر سر امور جزئی (خواسته ها) برای دستیابی به امور مهم تر (نیازها) کوتاه بیایید. هنگامی که شما از خانه ها بازدید می کنید اولویت های خود را در طول مسیر تنظیم کنید.

پیشنهاد ۴: یک فرد به طور متوسط باید حدود ۱۶ خانه را با کمک یک مشاور املاک بازدید کند تا به اندازه کافی درباره ارائه یک پیشنهاد، مطلع و  مطمئن شود. بعضی افراد ۵ و بعضی دیگر ۵۰ خانه را می بینند. شما مجبور نیستید که تک تک خانه های موجود در بازار را ببینید (مگر اینکه خودتان بخواهید).

پیشنهاد ۵: به طور اصولی خانه را اتاق به اتاق بررسی کنید. نگاهی به  پشت بام، پنجره ها، دیوارها، سقف ها، پریز های برق، کف اتاق، درها، ستون ها، کابینت ها، کوره، آب تصفیه کن، وان حمام، شیرهای آب و همه چیز بیندازید.

پیشنهاد ۶: خانه مسئله دار خریداری نکنید. اگر خانه مشکلاتی دارد که فروش را برای صاحب خانه دشوار کرده ، برای فروش توسط شما هم مشکل خواهد شد. مثلا بعضی افراد زندگی در یک خیابان شلوغ را دوست ندارند. برخی هم زمین های دو نبش را دوست ندارند. این چیزها ممکن است شما را اذیت نکنند اما شاید یک روز مجبور شوید این خانه را بفروشید.

پیشنهاد ۷: از همان ابتدا، یافتن یک مشاور املاک حائز اهمیت است. تا جایی که ممکن است از رفتن به بنگاه های متعدد اجتناب کنید. هر چه زودتر مشاور املاکی که می خواهید با او کار کنید را پیدا کنید زیرا این کار فرآیند خرید خانه راحت تر و لذت بخش تر خواهد کرد.

پیشنهاد ۸: پشت بام، پنجره ها و کوره حمام، اقلام با ارزشی هستند. این سه قلم به تنهایی گرانبهاترین اقلام برای تعویض را تشکیل می دهند. اطمینان حاصل کنید که این  موارد قدیمی نباشند یا خانه مطابق با آنها قیمت گذاری شده باشد.

پیشنهاد ۹: شما نمی خواهید که سریع پولدار شوید. به احتمال زیاد نمی توانید از استراتژی خرید خانه با تخفیف ویژه و بعد از تعمیر، فروش آن در ۹ ماه برای دستیابی به یک سود بزرگ استفاده کنید.

پیشنهاد ۱۰: اگر منتظر هستید که قیمت ها کاهش یابد، منتظر نباشید. املاک و مستغلات مانند بازار سهام نیستند. آن ها قابل پیش بینی هستند اما بازار املاک نه. با توجه به اینکه قیمت ها در نوسان هستند آیا منتظر افت ۱۰ درصدی قیمت خانه در بازاری هستید که حتی این اتفاق در آن به ندرت نیز رخ نمی دهد؟

پیشنهاد ۱۱: دکوراسیون خانه ای که خریداری می کنید حتما نباید به سلیقه شما باشد (یا متناسب با مبلمان شما).  خرید یک خانه که کمی به تغییر دکوراسیون نیاز دارد برای شما بهتر است. خانه ای را بخرید که متناسب با سبک زندگی و نیاز های خانواده تان باشد. همواره می توانید خانه را به سلیقه خود تزئین کنید و مبلمان جدید بخرید.

پیشنهاد ۱۲: حداقل ۲ ماه وقت برای یافتن یک خانه در نظر بگیرید. ممکن است بیشتر یا کمتر طول بکشد. بسته به اوضاع بازار و مقدار زمانی که  برای جستجوی خانه اختصاص داده اید، پیدا کردن یک خانه خوب به ۲ تا ۴ ماه تلاش مستمر نیاز دارد. اگر می خواهید در مرداد نقل مکان کنید، شروع جستجو در اسفند موفقیت شما را تقریبا تضمین می کند.

پیشنهاد ۱۳: در یک روز از تعداد زیادی خانه بازدید نکنید. اگر اولین بار است که با مشاور املاک خود برای بازدید خانه می روید، غالبا دوست دارید ۶ یا ۷ خانه را ببینید اما پس ازآن، دو یا سه خانه را برای یک روز کافی خواهید دانست.