علی طاهری صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز 021-66592126 info(@)behinesaz.com
کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

فروشگاه اینترنتی بهینه ساز

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

آخرین آمار ثبت‌نام‌کنندگان صندوق پس‌انداز مسکن یکم/ ۴۲۱ میلیارد تومان مجموع سرمایه‌گذاری مردم در بانک مسکن

مدیرکل طرح و برنامه بانک مسکن گفت: این بانک تا ۲۴ آبان و طی ۱۳۲ روز کاری توانست ۴۲۱ میلیارد تومان منابع مردمی را جذب کند.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، محمدحسن مرادی درباره آخرین آمار ثبت‌نام‌کنندگان صندوق پس‌انداز مسکن یکم بانک مسکن اظهار کرد: طی ۱۳۲ روز کاری تا پایان روز ۲۴ آبان، پنج هزار و ۴۹ فقره حساب به مجموع ۶۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در صندوق پس‌انداز مسکن یکم شعب بانک مسکن شهرهای کمتر از ۲۰۰ هزار نفر سرمایه‌گذاری شده است. به این معنا که به طور میانگین در هر روز ۲۶ فقره حساب به مبلغ ۳۱۰ میلیون تومان افتتاح شده است.

مدیرکل طرح و برنامه بانک مسکن ادامه داد: در شهر تهران نیز ۵ هزار و ۶۲۰ فقره حساب پس‌انداز مسکن یکم به میزان ۱۵۲ میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان و به طور میانگین در هر روز ۴۲ فقره حساب به میزان ۱ میلیارد و ۷۰ میلیون تومان افتتاح شده است.

این مقام ارشد بانک مسکن تأکید کرد: در شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر، ۱۱ هزار و ۳۲۵ فقره حساب به مبلغ ۲۰۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در شعب بانک مسکن به صندوق پس‌انداز مسکن یکم واریز شده است. به طور میانگین در هر روز در این شهرها ۶۷ فقره حساب پس‌انداز مسکن یکم به مبلغ ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان افتتاح شده است.

به گفته مرادی مجموع مبلغ سرمایه‌گذاری شده در حساب صندوق پس‌انداز مسکن یکم در این ۱۳۲ روز کاری، ۴۲۱ میلیارد تومان بوده است. به طور میانگین در هر روز، ۱۳۵ فقره حساب پس‌انداز مسکن یکم بانک مسکن به مبلغ ۲ میلیارد و ۴۴۰ میلیون تومان در شعب این بانک در سراسر کشور سپرده‌گذاری شد.