علی طاهری صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز 021-66592126 info(@)behinesaz.com
کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram

صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز

بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کاغذ دیواری

بازار مسکن دچار حباب نمی‌شود

یک کارشناس مسکن گفت: تزریق نقدینگی به بازار مسکن افزایش قیمت‎ و افزایش تقاضا را در پی خواهد داشت.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، محسن سرحدی در خصوص تأثیر نرخ سود بانکی بر بازار مسکن گفت: وقتی سود بانکی پایین می‌آید برای افراد صرف و سودی ندارد که پول‎های خود را در بانک بگذارند از این رو منابع خود را خارج می‌کنند.

کارشناس مسکن افزود: کاهش نرخ سود بانکی به طور مستمر نتیجه مثبتی ندارد و گاهی باعث انحراف بازار پول به سمت دلالی و کلاهبرداری می‌شود، از این رو سیاست‎های دولت باید به گونه‌‎ای تنظیم شود که بازار به سمت انحراف کشیده نشود.

وی در خصوص سرمایه‎گذاری در بخش مسکن نیز گفت: با توجه به اینکه بازار مسکن در رکود است ،افراد تمایل به سرمایه‎گذاری در این بخش را ندارند زیرا به دلیل عدم وجود عرضه و تقاضا چشم‎انداز روشنی در این راستا دیده نمی‎شود.

سرحدی در مورد تزریق نقدینگی به بازار مسکن افزود: تزریق نقدینگی به بازار مسکن هم افزایش قیمت‎ و هم افزایش تقاضا را در پی خواهد داشت و طبیعی است که تورم در حد ناچیز باشد اما باعث حباب در بازار مسکن نخواهد شد این وام‎ها باید به گونه‌ای باشد که افراد توان بازپرداخت آنها را داشته باشند و بازار مسکن را دچار مشکل نکند.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد