علی طاهری صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز 021-66592126 info(@)behinesaz.com
کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
تعمیر آیفون تصویری

صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز

بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کاغذ دیواری

دپوی 300 میلیون متر کاشی و سرامیک در انبارها

مدیر انجمن صنفی تولیدکنندگان کاشی و سرامیک گفت: کاهش ساخت و ساز و رکود در بازار باعث دپوی 300 میلیون متر مربع کاشی و سرامیک در انبار‌ها شده است.

بهنام عزیز‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه تقاضا برای خرید کاشی و سرامیک در بازار بسیار کاهش یافته است، اظهار کرد: زمانی که ساخت و ساز دچار مشکل می‌شود فروش کاهش می‌یابد که همین امر موجب افزایش مطالبات و دپو کارخانه‌ها می‌شود.

وی یکی دیگر از عوامل افزایش دپوی کاشی و سرامیک را بالا بودن میزان تولید کارخانه‌ها عنوان و اظهار کرد: حجم تولید کارخانه‌ها به نسبت تقاضای کشور بسیار زیاد است و با توجه به‌ اینکه به دلیل مسائل منطقه‏‏‌ای میزان صادرات کاهش یافته، مشکلاتی در این حوزه ایجاد شده است.

مدیر انجمن صنفی تولیدکنندگان کاشی و سرامیک راهکار خود را برای حل این مساله افزایش ساخت و ساز عنوان کرد و گفت: باید اقداماتی در راستای افزایش ساخت و ساز در کشور صورت گیرد.

کاهش 10 درصدی صادرات کاشی و سرامیک

عزیز‌زاده ادامه داد: باید شرایط بازار داخلی و اوضاع صادرات کاشی و سرامیک بهبود یابد، چراکه کشور اوضاع مناسبی در این حوزه دارد به همین دلیل باید از تمام ظرفیت‌های آن استفاده شود.

وی با بیان اینکه یک‌سوم کاشی و سرامیک تولیدی کشور صادر می‌شود، اظهار کرد: در سال گذشته حدود 500 میلیون متر مربع کاشی و سرامیک تولید شد که از این میزان بیش از 100 میلیون متر مربع آن صادر شد.

مدیر انجمن صنفی تولیدکنندگان کاشی و سرامیک با بیان اینکه اوضاع تولید این محصول در سال جاری نیز به همین روال بوده است، گفت: در مجموع صادرات کاشی و سرامیک امسال نسبت به سال گذشته 10 درصد کاهش یافته است.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد