علی طاهری صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز 021-66592126 info(@)behinesaz.com
کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

فروشگاه اینترنتی بهینه ساز

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

معماری بناهای دولتی عامل تعیین کننده در منظر شهری

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌های دولتی در مراسم افتتاحیه ساختمان امور مالیاتی استان تهران در مورد معماری بناهای دولتی به خبرنگار پیام ساختمان گفت : ساختمان‌های دولتی در ایران  همواره به‌عنوان عامل تعیین‌کننده و پیشرو در زمینه  شکل دادن به منظر شهری بوده‌اند .

محمدجعفر علیزاده افزود: ساختمان‌های دولتی دوره قاجار و سبک معماری آن نقشی تعیین‌کننده در شکل دادن به سبک معماری ساختمان‌های دیگر داشته‌اند و ساختمان‌های دولتی هم از منظر شهرسازی که یک مقوله فیزیکی است و هم ازنظر نمای شهری که با روح و روان افراد ارتباط برقرار می‌کند ، اهمیت بسیاری دارند.

وی با بیان اینکه بسیاری از ساختمان‌های دولتی ایران استحکام لازم در مقابل زلزله را ندارند ،علیزاده

صلابت و استحکام ساختمان را از نیازهای اولیه شهرسازی دانست و ادامه داد:  باید بپذیریم نهادهای تخصصی خاصی  در جهان وجود دارند که با هدف ساخت سازه‌ها برای شرکت‌ها احداث‌شده‌اند و سازمان‌های بهره‌بردار تمام تمرکز خود را روی بهره‌برداری کامل از ساختمان  می‌گذارند.

علیزاده با ابراز خرسندی از صرفه‌جویی در هزینه‌های این سازه 13 طبقه گفت : ساختمان امور مالیاتی استان تهران به سبک مدرن ساخته‌شده و در معماری منظر آن سعی بر آن شد از شیشه و کامپوزیت استفاده شود تا یک همگونی با ساختمان مجاور وجود داشته باشند  .

 مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌های دولتی خاطرنشان کرد: در تقسیم‌بندی فضای داخلی بنا، از پارتیشن‌بندی استفاده‌شده که انعطاف فضا را به همراه دارد و به‌راحتی می‌توان فضای داخلی و اتاق‌ها را بر اساس طرحی دیگر تغییر داد. ضمن اینکه مباحث ذخیره انرژی و عایق صوتی و حرارتی بودن در آن به شکل کامل رعایت شده است.