علی طاهری صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز 021-66592126 info(@)behinesaz.com
کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram

صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز

بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

کاغذ دیواری

اجاره بهای مسکن در غرب تهران

به گزارش Consbank، اغلب محله‌های غرب تهران واحدهای مسکونی کمتر از 50متر مربع را با قیمت‌هایی گران‌تر از بهای ارزنده واقعی در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند.

برای مثال: یک واحد مسکونی 48 متری 11 سال ساخت در یکی از فرعی‌های خیابان شهران با شرایط 14 میلیون تومان ودیعه و یک میلیون و 200 هزار تومان اجاره ماهانه به بازار اجاره پیشنهاد شده است اما اجاره بهای ارزنده این واحد مسکونی12میلیون تومان ودیعه و 743 هزار تومان اجاره ماهانه است.

علاوه براین در خیابانی بالاتر از میدان  پونک واحدی با متراژ 50 متر مربع که 8 سال از عمربنای آن می‌گذرد، مالک آن را با دریافت 15 میلیون تومان ودیعه و 2 میلیون و 200 هزار تومان اجاره  به متقاضی تحویل خواهد داد در حالی که نرخ اجاره منصفانه واحد مذکور 15 میلیون تومان ودیعه و 935 هزار تومان اجاره ماهانه است.

از سوی دیگر مالکی 20 میلیون تومان ودیعه به اضافه یک میلیون و 500 هزار تومان اجاره ماهانه را برای واحد 68 متری 12 سال ساخت خود تعیین کرده است اما 18 میلیون تومان ودیعه با یک میلیون و 139 هزار تومان اجاره ماهانه مناسب این واحد است.

همچنین در محدوده میدان کاج در خیابان سعادت‌آباد یک واحد مسکونی 70 متری 8 ساله با 40 میلیون تومان ودیعه و 3 میلیون و 500 هزارتومان اجاره ماهانه به بازار رهن و اجاره سپرده شده است اما این اجاره بها باید 28 میلیون تومان ودیعه و یک میلیون و 170 هزار تومان باشد.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد