علی طاهری صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز 021-66592126 info(@)behinesaz.com
کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

فروشگاه اینترنتی بهینه ساز

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

شکوفایی اقتصاد در نیمه دوم 94

رئيس ستاد برگزاري دومين نمايشگاه بين المللي املاک و مستغلات در ابتدای نشست خبری  این نمايشگاه  با بیان این مطلب که معاملات  مسکن 57 درصد کاهش یافته است، گفت:  در سال 91 ماهانه حدود 14هزار  معامله در سامانه کد رهگيري ثبت مي شد اما هم اکنون اين رقم به حدود 4هزار فقره کاهش يافته است.و این نشان از رکود عمیق در بخش مسکن است. نمایشگاه املاک

مصطفی قلی خسروی با بیان این که از نیمه دوم سال آینده شاهد شکوفایی اقتصاد کشور خواهیم بود هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات را به تصویر کشیدن نوآوری ها و فناوری های جدید ساخت و ساز اعلام کرد و افزود:برای  ترویج صنعتی سازی  باید  تمام گروه های سازنده را در مجموعه ای جمع کنیم تا بتوانیم از آنها استفاده بهینه ای داشته باشیم و از سنتی سازی به سمت صنعتی سازی حرکت کنیم.

قلی خسروی ادامه داد: کمتر از 5 درصد ساختمان های ساخته در کشور صنعتی است، اما اگر بتوانیم از برندهای مختلف حوزه ساخت و ساز استفاده کنیم به بحث صنعتی سازی مسکن کمک خواهد کرد.و این نمایشگاه می تواند چشم انداز روشنی به این صنعت بدهد .

وی با اشاره به اهداف برگزاری دومین نشست نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات ادامه داد: معرفی برترین های صنعت ساختمان جهت افزایش سطح کیفی ساخت ساز کشور، معرفی پروژه های جدید ساخت و ساز، رتبه بندی مشاورین املاک و معرفی برترین ها، تلاش برای همکاری بیشتر بانک ها، اقدام برای یکپارچه سازی و ایجاد فضای مناسب جهت جذب سرمایه های داخلی و خارجی از جمله اهداف برگزاری نمایشگاه دوم است.

 

برند سازی هدف اصلی نمایشگاه

فرزاد رضاجویی، عضو شورای سیاست گذاری نمایشگاه املاک و مستغلات نیز با اشاره به حضور 80 شرکت در این نمایشگاه گفت: به عنوان مثال شرکت داماک امارات به عنوان یکی از بزرگترین سازندگان در نمایشگاه امسال غرفه دارد و فناوری های جدید را عرضه خواهد کرد.

وی با بیان این که فضایی برای عرضه فناوری ها و خدمات ساختمانی فراهم شده است، بیان کرد: هدف اول ما در این نمایشگاه جذب سرمایه گذاری در بخش های ساختمانی کشور است.

 رضاجویی همچنین از حضور شرکت پدیده در نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات خبر داد و گفت: این شرکت به دلیل برخی مسائل حق تبلیغات را ندارد ، اما می تواند پروژه های خود را عرضه کند. وی با اشاره به این که شرکت اطلس مال نیز دو پروژه خود در تهران و کیش را در نمایشگاه عرضه می کند، افزود: تلاش می کنیم شرکت های معتبر در نمایشگاه حضور پررنگ تری داشته باشند و بتوانند پروژه های خود را عرضه کنند. به گفته رضاجویی، در حال حاضر برندی ایرانی که بتواند در عرضه بین المللی حضور داشته باشد در کشور وجود ندارد.

رضاجویی در پاسخ به  سوال پیام ساختمان مبنی بر اینکه آیا حضور برخی از شرکت های مورد دار مانند پدیده و اطلس مال باعث بی اعتمادی مردم نمی شود گفت: بدون تردید حضور این شرکت ها  می تواند زوایای پنهان را برای مردم آشکار و شفاف کند .

حضور حتمی 7 کشور در دومین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات

رضاییان مجری برگزاری این نمایشگاه با بیان این مطلب که کشور های متعددی در این نمایشگاه حضور دارند گفت: از مجموعه های بزرگ سازنده خاورمیانه، شرکت های ترکیه ای، قبرس، یونان، اسپانیا و آذربایجان برای حضور در این نمایشگاه دعوت به عمل آمده که حدود 90 درصد از این دعوت استقبال کرده اند.