علی طاهری صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز 021-66592126 info(@)behinesaz.com
کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

فروشگاه اینترنتی بهینه ساز

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

فروش آهن با قیمت پایین تر از بازار به انبوه سازان

به گزارش Consbank، به نقل از تسنیم، عبدالحسین وفایی در نشست خبری اظهار کرد: یکی از اهداف راه‌اندازی سامانه آهن حذف واسطه‌گری‌ها در بازار و جلوگیری از نوسانات شدید قیمت به دلیل فعالیت دلالان است.

وی با بیان این‌که در این سامانه انواع آهن‌آلات با قیمت پایین‌تر از بازار در اختیار انبوه‌سازان و سایر مشتریان قرار می‌گیرد، تصریح کرد: ضمانت خرید آنلاین بانک پاسارگاد است و سفارش‌ها در کمتر از 24 ساعت در هر نقطه از کشور تحویل می‌شود.

وی با اشاره به محصولات موجود در سامانه آهن افزود: در این سامانه سه محصول عرضه می‌شود که شامل انواع میلگرد، تیرآهن و انواع ورق (گالوانیزه، رنگی، روغنی و...) است.

حسینی، عضو هیات مدیره سامانه آهن نیز با اشاره به این‌که برخی بازرگانان آهن در کشور به دلیل کلاهبرداری دچار آسیب شده‌اند، گفت: سامانه مذکور به دلیل نطامی که بازار آهن کشور می دهد از سوی دولت گذشته راه‌اندازی شد و خوشبختانه مورد توجه دولت کنونی نیز قرار گرفته است.

وی همچنین با اشاره به واردات آهن‌آلات از کشورهای روسیه، قزاقستان، هند و چین، افزود: هم‌اکنون در بندر انزلی و امام خمینی (ره) آهن‌آلات دپو شده است و امیدواریم دولت به این وضعیت سامانی بدهد.

وی یکی از راهکارهای ساماندهی وضعیت موجود را فروش مستقیم آهن‌آلات از خط تولید اعلام و تصریح کرد: با این کار از افزایش‌ قیمت به دلیل فعالیت واسطه‌ها جلوگیری می‌شود و تولید داخلی با قیمت رقابتی وارد بازار مصرف می‌شود.