علی طاهری صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز 021-66592126 info(@)behinesaz.com
کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram

صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز

بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کاغذ دیواری

رشد صادرات کلینکر سیمان گلستان به خارج از کشور

به گزارش Consbank، حسین نادری در این رابطه افزود: در بهمن ماه امسال 42 هزار و و 192 تن کلینکر تولید شده در استان گلستان از مرز امیرآباد و 4 هزار و 200 تن به صورت سیمان پاکتی از مرز اینچه برون به کشور ترکمنستان صادر شده است.

وی در ادامه اضافه کرد: صادرات این میزان کلینکر در بهمن ماه امسال نسبت به دو ماه قبل با افزایش 80 درصدی همراه بوده است. 

مدیر تولید کارخانه سیمان استان گلستان تصریح کرد: به علت رکود در صنعت ساختمان و کاهش ساخت‌و‌ساز، روند تولید و صادرات سیمان هم با کاهش همراه بوده است.

نادری افزود: امیدواریم با بهره برداری از خط آهن گرگان-اینچه برون به کشورهای ترکمنستان و قزاقستان، تحول در صنعت ساختمان منطقه و افزایش مبادلات و افزایش تولید و صادرات سیمان را شاهد باشیم.

وی درباره اهمیت صادرات سیمان از استان گلستان گفت: وجود صنایع بزرگ در استان گلستان نه تنها در حوزه داخلی مانند اشتغال، ایجاد ارزش افزوده و مباحث اقتصادی تاثیرگذار است بلکه در حوزه صادرات نیز نقش بسیار اساسی دارد.

مدیر تولید کارخانه سیمان استان گلستان تصریح کرد: این شرکت تنها کارخانه سیمان در گلستان بوده که با ظرفیت اسمی تولید یک میلیون تن در سال نیز فعالیت می‌کنند.

وی اظهار کرد: شرکت سیمان پیوند گلستان هم اکنون روزانه حدود 800 تن سیمان کلینگر را به استان تهران صادر می‌کند.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد