علی طاهری صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز 021-66592126 info(@)behinesaz.com
کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

فروشگاه اینترنتی بهینه ساز

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

پیش بینی وضعیت اجاره خانه در سال94

عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان مسکن استان تهران از تثبیت نرخ اجاره بها در سال آینده همزمان با تثبیت نرخ خرید و فروش مسکن خبر داد و اعلام کرد: روند تثبیتی نرخ اجاره بها از سه ماهه پایانی سال جاری آغاز شده و تا سال آینده ادامه خواهد یافت.

محمدعلی ربانی از کاهش خرید مسکن و در پی آن کاهش حجم معاملات در بازار خبر داد و ادامه داد: طی دو ماهه نخست امسال حجم معاملات در بازار مسکن میانگین ما بین ۱۵ تا ۲۰ درصد افزایش یافت اما از اردیبهشت ماه حجم معاملات سیر نزولی را در پیش گرفت.

عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران، در ادامه نیاز انباشت مسکن را در بازار بیش از پنج میلیون واحد مسکونی اعلام کرد و ادامه داد: در صورتی که سیاست های اقتصادی دولت در سال آینده مانند امسال باشد رکود بیش از پیش در بازار مسکن حاکم خواهد شد به طوری که پیش بینی می شود انباشت تقاضا در بازار به بالای ۶ میلیون واحد مسکونی افزایش یابد.

ربانی، در ادامه با تاکید بر لزوم افزایش حمایت های دولت از انبوه سازان ادامه داد: در صورتی که دولت برای بهبود اوضاع اقتصادی کشور اقدامی ‌عاجل انجام ندهد اوضاع مسکن وخیم تر می شود. اما اگر دولت تصمیمات شفاف و کارشناسی دقیقی اتخاذ کند احتمال دارد که یک تحول شفاف و مثبتی در بازار مسکن رخ دهد.

عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران، بهترین اقدام کارشناسی دولت در زمینه رونق بازار مسکن تخصیص وام ساخت مسکن در مقیاس وسیع به انبوه‌سازان عنوان کرد و افزود: ارائه وام ساخت به انبوه‌سازان باعث می‌شود تا عرضه مسکن افزایش یابد و در نهایت یک تعادل نسبی بین عرضه و تقاضا ایجاد شود، اما اگر قرار باشد همانند سال گذشته بانک‌ها سه قفله و فاقد تسهیلات مسکن باشند وضعیت بسیار بدتر خواهد شد.