علی طاهری صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز 021-66592126 info(@)behinesaz.com
کانال تلگرام بهینه ساز
Telegram
اینستاگرام بهینه ساز
Instagram
اپلیکیشن بهینه ساز بهینه ساز
بازسازی ساختمان|درب و پنجره فلزی|کابینت آشپزخانه|برق ساختمان|تاسیسات ساختمان|

فروشگاه اینترنتی بهینه ساز

تلفن تماس بهینه سازسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

Save

کمد دیواری,قیمت کمد دیواری

کناف سقف,سقف کاذب

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

انحلال برخی از تعاونی های مسکن به دلیل تخلف

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به دستور آخوندی در خصوص پیگیری تخلفات پنهان مسکن مهر از ارسال گزارش این تخلفات به دفتر وزیر راه خبر داد و گفت: شرکت عمران شهرهای جدید پیگیر این موضوع است.

به گزارش Consbank، احمد اصغری مهرآبادی در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار کرد:‌ گزارش مربوط به تخلفات پنهان طرح مسکن مهر تهیه و به دفتر وزیر راه و شهرسازی ارسال شده که بر این اساس قرار شده برخی از تعاونی‌های مسکن مهر ــ به‌دلیل تخلفات ــ منحل شوند.

وی تصریح کرد: موضوع تخلف پنهان مسکن مهر از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط (شرکت عمران شهرهای جدید ایران) پیگیری شده و قرار بر این بوده تعدادی از تعاونی‌های متخلف شهر جدید پرند منحل شوند.

وی پیش‌تر از تعیین فردی برای پیگیری دستور آخوندی وزیر راه و شهرسازی در رابطه با رسیدگی به تخلفات پنهان مسکن مهر خبر داده و گفته بود: به‌زودی نتیجه این بررسی‌ها به اطلاع وزیر راه می‌رسد.

مهرآبادی افزود: علاوه بر بنده به‌عنوان قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، نریمان مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران و همچنین مدیرکل حراست وزارت راه و شهرسازی نیز پیگیر تخلفات مسکن مهر هستند.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با بیان "فردی را مأمور پیگیری تخلفات پنهان مسکن مهر تعیین کرده‌ایم که این مناطق مورد نظر را به‌خوبی می‌شناسد" تصریح کرد: با توجه به اهمیت این موضوع و دستور وزیر راه و شهرسازی بر پیگیری این تخلفات، پس از بررسی‌های لازم به‌زودی درباره نتایج به دست آمده به وزیر راه و شهرسازی گزارشی ارائه خواهم کرد.